Glatrimmen / GTI – hva er forskjellen ?

Medlemmer i GTI har hvert år en samling på kvelden etter Solastranden halvmaraton. I år er egenandel for årsfesten satt til kr 200.

Ønsker man å betale den halvårige treningsavgift for å være med på organisert trening i Glatrimmen – er også dette beløp kr 200.

Når vi i disse dager sjekker innbetalinger på GTI sin klubb konto finner vi flere tilfeller hvor kr 200 er innbetalt konto 7877.06.03071 som er GTI sin klubb konto.  Overførsel viser ikke hva beløp gjelder og vi har derfor i innbydelsen til årsfesten bedt våre medlemmer om at dere i tillegg til å betale egenandel skriftlig melder dere på via epost bekreftelse til klubbens faste adresse:

einarsoendeland@hotmail.com

 

Det gjør veldig godt å få betalt for seg når man er med på noe som fellesskapet organiserer. Det har vært smått med innbetalinger av treningsavgift siste år, og dette er helt naturlig siden Glatrimmen ikke har noe kontor som sender ut fakturaer.

Vi vil i neste uke foreta en kontroll på innbetalingsrutinen blant oss som trener, og dermed er hensikten med denne nyhetssak å fortelle at korrekt konto å overføre beløp til Glatrimmen er den samme som vi har hatt i mer enn 20år

Konto 6351.05.06997 = Konto for Glatrimmen

 

Så påminnes GTI medlemmer at det nå haster å få skrevet en epost (siste frist 15.janaur) om at man selvfølgelig stiller på klubbens jubelkveld på Quality Stavanger Airport Hotell. Flere av medlemmene skal overnatte på hotellet (gode priser) og tidlig ettermiddag vises video klipp i sin helhet fra noen av årets begivenheter

Senere på kvelden når vi har spist, kjøres et helt kort sammendrag sammen med diverse program prisutdelinger etc.

 

Og, påmeldingen til løpet kan du også bare få ordnet med en gang, det er forhåndspåmelding i år.

 

Glatrimmen sine program kan du titte mer på ved å gå inn via linker – noen programmer har ligget urørt i årevis, noen er helt ferske

%d bloggere liker dette:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close