Startlister KM terr.løp / Sandtangløpet

ST.NR: KLASSE NAMN KLUBB
1 G-14 Marius Emil Salvanes Åkra IL
2 J-7 Vera Gabrielsen Bryne FIK
3 J-7 Elisabeth Herveland Enebakk Bryne FIK
4 G-7 Magnus Helgeland Bryne FIK
5 G-7 Ommund Thu Landstad Bryne FIK
6 G-7 Jonas Johansen Bryne FIK
7 G-7 Tønnes Ludvig Kverneland Bryne FIK
8 G-7 Jonas Stangeland Bryne FIK
9 G-7 Iven Batel Bryne FIK
10 G-7 Johannes Dørmænen Bryne FIK
11 J-8 Marie Farbrot Bryne FIK
12 J-8 Alva Norland Heskje Bryne FIK
13 J-8 Janne Herredsvela Bryne FIK
14 J-8 Marit Berge Bryne FIK
15 J-8 Emma Braut Brunes Bryne FIK
16 G-8 Sander Undheim Bryne FIK
17 G-8 Even Undheim Serigstad Bryne FIK
18 G-8 Bjørnar Wetteland Bryne FIK
19 G-8 Mussie Michael Bryne FIK
20 G-8 Paul Andrè Neraas Bryne FIK
21 G-8 Jonas Kvalvik Bryne FIK
22 G-8 Marius Vetrhus Bryne FIK
23 G-8 Vetle Johannessen Apneseth Bryne FIK
24 G-8 Marius Frøyland Bryne FIK
25 G-8 Vegard Grimstad Bryne FIK
26 G-8 Fredrik Johanessen Bryne FIK
27 J-9 Mathilde Skretting Bryne FIK
28 J-9 Julie Herredsvela Bryne FIK
29 J-9 Victoria Herveland Enebakk Bryne FIK
30 J-9 Hedda Lillemo Bryne FIK
31 G-9 Lars Kristian Heskje Bryne FIK
32 G-9 Henrik Helgeland Bryne FIK
33 G-9 Jonas S. Gabrielsen Bryne FIK
34 G-9 Lars Magnus S. Wespestad Bryne FIK
35 G-10 Sondre Eiane Reiten Bryne FIK
36 G-10 Vebjørn Stangeland Bryne FIK
37 G-10 Bjarne Braut Bryne FIK
38 G-10 Aleksander Økland Bryne FIK
39 J-10 Nora K.Laland Bryne FIK
40 J-14 Ester Djuve Jerstad Bryne FIK
41 J-9 Tuva Høibakke Lye IL
42 J-7 Mina Høibakke Lye IL
43 J-8 Regina Kristoffersen Lye IL
44 J-10 Johanna Kristoffersen Lye IL
45 G-9 Vetle Evertsen Lye IL
46 G-7 Heine Andreas Undheim Lye IL
47 J-9 Line van der Blom Engelsvoll Lye IL
48 J-10 Marte Tjåland Lye IL
49 J-7 Ingeborg Tjåland Lye IL
50 J-7 Johanne Hansen Våland Lye IL
51 J-9 Gina Sørli Lye IL
52 J-7 Lotte Sørlie Lye IL
53 J-8 Tiril Ekrem Hausken Lye IL
54 G-9 Kristoffer Ekrem Hausken Lye IL
55 J-11 Mathilde Kristoffersen Lye IL
56 J-8 Maria Slettebø Lye IL
57 G-10 Tobias Vassbø Lye IL
58 G-9 Kristoffer Vassbø Lye IL
59 J-7 Mari R. Johansen Lye IL
60 J-9 Julie Osaland Sele Lye IL
61 J-8 Renate Undheim Lye IL
62 G-9 Sander Espedal Lye IL
63 J-10 Medina Hadzina Lye IL
64 G-12 Tord Rosseland Salte Lye IL
65 G-10 Andrè Rosseland Salte Lye IL
66 G-12 Gabriel Njå Lye IL
67 J-10 Live Aareskjold Salte Bryne FIK
68 G-12 Andreas Aareskjold Salte Bryne FIK
69 J-12 Helena Kverneland Bryne FIK
70 G-12 Jonas Fosse Salte Bryne FIK
71 J-12 Marta Josefine Skretting Bryne FIK
72 MS 20/34 David Kamil GTI
73 G-8 Oskar Østerbø EIK friidrett
74 G-9 Ole Einar Skadberg EIK friidrett
75 J-17 Åsne Riskedal Sandnes IL
76 G-9 Noah Haver Sandnes IL
77 J-11 Andrea Skeie Sandnes IL
78 J-12 Alexandra Haver Sandnes IL
79 J-13 Cecilie Skeie Sandnes IL
80 J-11 Tiril Bergen Mæland Undheim IL
81 G-14 Vegard Undheim Undheim IL
82 G-14 Morten Undheim Undheim IL
83 MS 20/34 Knut Undheim Undheim IL
84 MV 35-39 Noralf Herigstad Undheim IL
85 MV 35-39 Svein Ove Risa Undheim IL
86 MV 45-49 Gustav Gudmestad Undheim IL
87 MV 60-64 Arne Horpestad Undheim IL
88 MV 60-64 Sverre Aksland Stegaberg IL
89 MS 20/34 Thomas Finshus Stegaberg IL
90 G-9 Jesper Risa Egge Bryne FIK
91 G-8 Kornelius Beschel Bryne FIK
92 G-8 Tormod Båtsvik Bryne FIK
93 J-8 Linda Motmillere Bryne FIK
94 G-7 Are Haugstad Bryne FIK
95 G-11 Jakob Ingebrigtsen Sandnes IL
96 G-16 Martin Ingebrigtsen Sandnes IL
97 MS 20/34 Filip Ingebrigtsen Sandnes IL
98 J-15 Amalie Daltveit Bryne FIK
99 J-13 Thea Daltveit Bryne FIK
100 J-15 Vilde Rugland Jonassen Bryne FIK
101 MS 20/34 Anders Olsen Undheim IL
102 Gj 18/19 Simen Bergseth IL Skjalg
103 Gj 18/19 Espen Albertsen IL Skjalg
104 MS 20/34 Børge Harestad IL Skjalg
105 J-15 Kristine Holst IL Skjalg
106 J-16 Marie Simonsen IL Skjalg
107 J-17 Maren Refsnes Brubæk IL Skjalg
108 J-17 Agnes K. Wathne IL Skjalg
109 J-16 Ingrid Rekdal IL Skjalg
110 J-16 Kristine Roalsø IL Skjalg
111 J-16 Else Nesse IL Skjalg
112 J-16 Ida Elise Eltervåg IL Skjalg
113 J-16 Ane H. Drange IL Skjalg
114 Jj 18/19 Tsige Gerberhan Oqbazgi IL Skjalg
115 Jj 18/19 Helen Hayelom IL Skjalg
116 KS 20/34 Vigdis Holst IL Skjalg
117 KV 45-49 Johanne Ljones Karlsen IL Skjalg
118 G-15 Markus Harbo IL Skjalg
119 G-16 Vebjørn Ljones Karlsen IL Skjalg
120 G-16 Ørjan Børressen IL Skjalg
121 MS 20/34 Dabaya Badaso IL Skjalg
122 MS 20/34 Asle R. Tjelta IL Skjalg
123 MV 35-39 Sven Håland IL Skjalg
124 G-11 Simon Østreng Veland Haugesund IL
125 J-14 Karoline Wangensteen Egge Haugesund IL
126 J-15 Maren Pernille Ydstebø Haugesund IL
127 Jj 18/19 Kristin Hagen Haugesund IL
128 G-14 Anthony Monkornburi Haugesund IL
129 G-16 Benjamin Liestøl Haugesund IL
130 G-16 Tobias Våge Henriksen Haugesund IL
131 G-17 Håkon Kolstø Haugesund IL
132 G-17 Sondre Lier Haugesund IL
133 G-17 Magnus Sirnes Hjellum Haugesund IL
134 MS 20/34 Ole Mikal Tørsdal Haugesund IL
135 MS 20/34 Morten Velde Haugesund IL
136 MS 20/34 Stian Vestbø Haugesund IL
137 G-16 Johannes Volden Sandnes IL
138 G-16 Christopher Rettedal Farden Sandnes IL
139 J-17 Elisabeth Dahl-Michelsen Sola friidrett
140 G-14 Endre Wangsholm Sola friidrett
141 J-15 Åse Skulevold Sola friidrett
142 J-17 Åshild Nordbotten Sola friidrett
143 J-17 Nina Marie Larsen Sola friidrett
144 J-17 Karianne Goa Østhus Sola friidrett
145 MV 50-54 Atle Nordbotten Sola friidrett
145 G-13 Håvard Skailand Bryne FIK
146 J-13 Ane Siqveland Kalheim Bryne FIK
147 J-13 Andrea De Hertog Bryne FIK
148 MS 20/34 Ahmed Muktar Adam Sandnes IL
149 MS 20/34 Frew Zenebe Brkineh Sandnes IL
150 MV 50-54 Sverre Mohagen Sandnes IL
151 MS 20/34 Ørjan Grønnevig GTI
152 MS 20/34 Ragnar Stølsmark GTI
153 MS 20/34 Trond Magne Susort GTI
154 MS 20/34 Torger Stølsmark GTI
155 KS 20/34 Silje Skorve Skarpeid GTI
156 MV 40-44 Trond Egil Kristensen GTI
157 MV 55-59 Bjarne Skumsnes GTI
158 MV 50-54 Kjell Otto Gard Stegaberg IL
159 KS 20/34 Hanne Steinstø Torvastad IL
160 G-9 Syvert Løland Hølland Sauda IL
161 G-13 Mathias Løland Hølland Sauda IL
162 G-17 Håkon Andreas Haraldsen Sauda IL
163 J-14 Camilla Ringhagen Sauda IL
164 J-16 Lina Espevik Sauda IL
165 G-7 Sebastian Alvestad Slettebø Bryne FIK
166 J-8 Helle Skailand Bryne FIK
167 G-9 Asgeir Håland Bryne FIK
168 MV 50-54 Gunnar Aarseth Sandnes IL

 

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close