Idrettsregistreringen

Hvis man har betalt treningsavgift til Glatrimmen, er man da medlem i GTI eller et annet idrettslag?  

Svaret er nei.

Glatrimmen er et av flere lett tilgjengelige treningstilbud i Stavanger hvor GTI spiller en aktiv rolle som rådgiver/koordinator, men medlemskontingent til GTI betales på separat konto etter satser som vises i egen boks på klubbens hjemmeside.

GTI sender ut giro til sine medlemmer i 4.kvartal. Det er mulig vi ikke har nådd frem til alle som følge av mulig adresse endringer etc.

Idet korrekte tall skal oppgis til Norges Idrettsforbund / Rogaland Idrettskrets er det viktig at alle som anser seg som medlem snarest besørger innbetaling av eventuelt uteglemt medlemskontingent og derved også gjør seg aktuell for våre stafettlag til Holmenkollstafetten, eller andre aktiviteter som tilbys av klubben

Noen veldig få blant klubbens medlemmer trener hver dag, og vår filosofi vil alltid være at klubb aldri skal stå i veien for idrettslige planer for den enkelte enten man selv ønsker å konkurrere en gang i året eller en gang i uken, eller ikke konkurrere i det hele tatt 

Rundt 30 aktive er hver uke med på klubbens fellestrening i Stavanger Idrettshall. Nye dukker opp nesten hver uke, alle med svært varierende treningsbakgrunn. Det er helt ufarlig å trene innendørs, og løping med kontrollert progresjon styrt fra klubbens erfarne trenere, gir garanti for å unngå skader. Så vil noen mene at å løpe på bane er å be om å bli skadet, men her er trener apparatet i GTI skråsikre, vi vet bestemt dere tar feil. Da forutsatt man følger et kontrollert opplegg over tid 

Når man vet at løping er en blant de foretrukne aktiviteter som bidrar til at man raskt kommer i god form, når man ser hvilket avspent hyggelig treningsmiljø alle som er med bidrar til og man i tillegg kan bli en del av dette for en brøkdel av de kostnader det kommersialiserte treningsmarkedet tilbyr, tør vi anbefale enda flere å henge med

Mens noen gladelig betaler fra 500 til 1500 pr time for en personlig trener, vil et medlemskap i GTI tilby deg timesvis med personlig oppfølging gratis. Kun fordi du har betalt den usedvanlige rimelige medlemskontingent på kr 600 pr år.

 

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close