Om GTI

GTI Friidrett klar for Holmenkollstafetten 2015
GTI Friidrett klar for Holmenkollstafetten 2015

GTI Friidrettsklubb ble stiftet 15.12.1990 –  inntil høsten 2015 het klubben offisielt Glad Trim Internasjonal Idrettslag (les mer om navnebytte her).

Vi kaller oss gjerne bare GTI – eller GTI Friidrettsklubb. Vår målsetting er å gi et godt trenings- og konkurransetilbud til utøvere både på elite- og bredde-/mosjonsnivå, kvinner og menn i aldersklassene junior, senior og veteran. GTI Friidrettsklubb har utøvere både i lang- og mellomdistanseløp, sprint og tekniske øvelser. Bortimot halvparten av våre aktive er kvinner. Vi stiller elite- og vanlige lag i Holmenkollstafetten. Vi har utøvere som årlig deltar på veteran-NM og Nordisk. Vi har også seniorutøvere tatt ut til NM og VM. Og vi har mange utøvere som deltar i mosjonsløp, lokale stevner, eller som bare er med og trener.

Vi ønsker å være en positiv samfunnsaktør og bidra til forebyggende folkehelsearbeid. GTI Friidrettsklubb har et nært og godt samarbeid med de andre friidrettsklubbene i regionen. I GTI Friidrettsklubb er det plass til alle. Et godt sosialt miljø der det er kjekt å være med på trening og konkurranser er viktig for oss.

GTIs logo

Styret i GTI

Styreleder: Jørn Atle Erichsen, jorn-atle.erichsen@lyse.net
Nestleder: Tor Eiane, tor.eiane@bakerhughes.com

Styremedlemmer:
* Britt-Hege Nicolaysen, britt-hege@lyse.net
*Hans Olav Undseth, hansa60@hotmail.com
* Randi Edvardsen, randiedd@hotmail.com
* Silje Skorve Skarpeid, silskoska@gmail.com

Varamedlemmer:
* Silje Kathrine Syvertsen,  siljesyvertsen@hotmail.com

Andre roller:
Klubbsekretær/medlemsansvarlig: Signe Emilsen, post@gti-friidrett.no

Leder sportslig utvalg: Britt Heskestad, britt.heskestad@engie-ep.com
Trener mellom- og langdistanse: John Nicolaysen, john.nicolaysen@lyse.net

Kontaktperson sprint/teknisk : Glenn Breland, glenn.breland@gmail.com

Løpsleder – Stavanger Marathon og 3-Sjøersløpet:
Johannes Økland – lop@gti-friidrett.no

reiseregning-skjema