3-Sjøersløpet 2009: Resultat – sortert etter tid

Her følger årets 1.utkast, så venter vi utover dagen og morgendagen på eventuelle
navn feilskrevet, eller andre feil som oppstår ved stort antall etteranmeldte

RESULTAT 3 SJØERS – 7.11.2009
Ahmed Muktar Adam M-16-17 1:14:11
Ørjan Grønnevig GTI M-18-19 1:18:57
Oddmund Roalkvam Stord M-50-54 1:19:07
Atle Tanum GTI M-45-49 1:19:19
Helge Aune DnBNOR M-20-39 1:19:28
Tom Erik Halvorsen GTI M-20-39 1:20:01
Jan Åge Moen SUS M-45-49 1:21:05
Tom Ole Dalsrud Helseveilederen M-20-39 1:21:20
Stig Alvestad IL Skjalg M-20-39 1:22:38
Bjørn Atle Jacobsen Shell BIL M-20-39 1:22:49
Kjetil Bregård M-20-39 1:23:19
Per Sigurd Bethuelsen IL Skjalg M-20-39 1:23:31
Gjermund Hellerud GTI M-40-44 1:23:41
Tor Albert Ersdal M-20-39 1:23:53
Øystein Susort Stegaberg SK M-20-39 1:24:40
Knut Sirevaag M-40-44 1:24:51
Kjetil Roalkvam Stord IL M-40-44 1:25:00
Sven Håland Undheim IL M-20-39 1:26:14
Helge Løge Bryne CK M-40-44 1:26:31
Børge Andersen M-20-39 1:26:35
Luca Garzonio Statoil M-20-39 1:26:42
Erlend Agøy Engum Sandnes M-20-39 1:26:54
Torgeir Aarlott Aker Solutions M-45-49 1:27:26
Øystein Zahl Fjell Statoil BIL M-20-39 1:28:10
Ketil Helgevold SR-Bank M-40-44 1:28:12
Frode Egeland M-40-44 1:29:05
Thomas Molberg M-20-39 1:29:19
Sindre Betanzo Statoil BIL M-50-54 1:29:26
John Egil B. Skaaren M-40-44 1:29:33
Åsbjørn Ueland Varhaug Idrettslag M-40-44 1:29:36
Roman Benz GTI M-40-44 1:29:40
Torleiv M. Haus Bryne FIK M-45-49 1:29:49
Thorben Henriksen Synergi Solutions AS M-20-39 1:30:02
Morten Kjær Enger M-20-39 1:30:15
Torstein Skåra M-50-54 1:30:25
Bjøro Nevland M-20-39 1:30:33
Arne Horpestad Undheim IL M-60-64 1:31:34
John Nicolaysen GTI M-40-44 1:31:39
Erik Varhaug Varhaug IL M20-39
1:31:48
Esben Eliassen Team Horvei M-20-39 1:31:53
Christian Nøttveit M-20-39 1:31:56
Jarle Klungtveit Eni Norge M-20-39 1:32:00
Olav Hagland Eni Norge M-60-64 1:32:01
Johnny Hinna Belltech M-40-44 1:32:13
Hans Petter Eng M-20-39 1:32:23
Gunnar Vaage TRIO M-50-54 1:32:30
Kristian Reinskau Knudsen M-18-19 1:32:32 (klasse korrigert 15.11.)
Helge Wilhelm Dahl IL Skjalg M-14-15 1:33:14
Jens Tjøswold Statoil BIL M-45-49 1:33:17
Haavard Pedersen Eni Norge M-20-39 1:33:52
Niclas von Bonsdorff M-40-44 1:33:55
Jan Erling Iversen PWC M-45-49 1:34:01
Oddvar Haarr M-45-49 1:34:01
Gunnar Aarseth ML3 M-50-54 1:34:04
Terje Dahl Statoil BIL M-45-49 1:34:20
Jan A. Larsen Bp-Barsk M-55-59 1:34:22
Odd Geir Bergjord Statoil M-45-49 1:34:31
Krister Sellman M-20-39 1:34:33
Edvard Vikeså M-20-39 1:34:44
Erling Angeltveit M-45-49 1:34:51
Gudbrand Hatfield Mesnali Skilag M-20-39 1:34:54
Geir Haugland M-50-54 1:34:56
Nicolas Taban Eni Norge M-20-39 1:35:05
Thomas Hetland GTI M-20-39 1:35:10
Frode Angell-Olsen M-40-44 1:35:12
Lars Sortland Statoil M-40-44 1:35:26
Kristin Larsen Shell BIL M-20-39 1:35:29
Jone Heggheim M-40-44 1:35:32
Pål David Blakely M-20-39 1:35:49
Kristian Prestrud Astad Astad IL M-20-39 1:35:50
Pål Erland Kampen Husmorlag M-40-44 1:36:06
Rune Boge Centrica Aktiv M-20-39 1:36:15
Elise H Opsahl Eni Norge K-20-39 1:36:23
Arne Ommundsen Frisinn Sportsklubb M-65-69 1:36:31
Martin Svangtun M-20-39 1:36:34
Jonas K. Espedal M-14-15 1:36:45
Geir Helge Rygg SMIL M-45-49 1:37:10
Jørn Kosmo Stavanger Kommune M-20-39 1:37:15
Magnus Lie M-20-39 1:37:20
Arne Vasshus M-20-39 1:37:27
Amund Hønningstad Acona M-20-39 1:37:29
Ole Kristian Holen Seagear M-20-39 1:37:44
Eirik Stueland Talisman Energy M-20-39 1:37:48
Gard Lien Svg M-20-39 1:37:52
Arne Kristian Espedal M-55-59 1:38:03
Jan Kvæstad Beerenberg BIL M-45-49 1:38:33
Hilde Ruud Bakkeli Clapham Chasers K-20-39 1:38:40
Lars Sigve Berge DnBNOR M-40-44 1:38:48
Jan Erik Vangdal M-45-49 1:38:55
Sander Stredet Vardeneset BK M-18-19 1:38:57
Ryan Dunwoodie M-20-39 1:38:58
Eivind Gjesteland Schlumberger M-20-39 1:38:59
Tommy E. Undheim Undheim IL M-20-39 1:39:04
Lars Hovda M-40-44 1:39:06
Jan Hetland Egersund O-klubb M-55-59 1:39:09
Atle Gundersen Fjord Events AS M-40-44 1:39:22
Anne Øxnevad Telenor K-45-49 1:39:34
Dave Gardner M-50-54 1:39:36
Harry Breiland Undheim IL M-60-64 1:39:43
Gunnar Dirdal M-50-54 1:39:44
Kristian Bjerga M-20-39 1:39:46
Alexander Schimanski Statoil BIL M-20-39 1:39:57
Bjørn Arild Ersland M-40-44 1:39:59
Tom Erik Rossavik M-20-39 1:40:07
Leiv Midthassel M-40-44 1:40:27
Kjell Undall ConocoPhillips BIL M-50-54 1:40:28
Steinar Meland Centrica Aktiv M-40-44 1:40:29
Lars Helle Dagbladet M-45-49 1:40:34
Lars H. Puntervoll Hinna M-16-17 1:40:45
John Olav Barstad M-40-44 1:40:47
Ivar Eriksen M-40-44 1:40:55
Asbjørn Vestbø M-45-49 1:41:02
John Gundersen IMI M-20-39 1:41:04
Vidar Gunnarsson M-20-39 1:41:15
Øyvind Servan ConocoPhillips M-50-54 1:41:17
Tor Takle Bore FK Vidar M-20-39 1:41:37
Svein Erik Larsen SEB M-20-39 1:41:55
Bård Jensen Eni Norge M-40-44 1:42:18
Kjerand Tangen M-20-39 1:42:21
Raymond Harouny M-40-44 1:42:32
Andreas Becht M-20-39 1:42:37
Mari Toranger M-18-19 1:42:41
Svein Haugland Lemminkainen M-50-54 1:42:47
Egil Larsen Stavanger Kommune M-55-59 1:42:49
Erik Meulepas M-20-39 1:42:54
Svein Prestrud Astad Astad IL M-20-39 1:43:02
Nils Endre Eikeland M-20-39 1:43:14
Andreas Narum GE Money Bank M-20-39 1:43:17
Tim Pointer M-20-39 1:43:18
Kristian Byskov Centrica Aktiv M-50-54 1:43:26
Eirik Bækkevold HSI M-45-49 1:43:28
Runar Tverland M-20-39 1:43:29
Gjermund Neleloud M-20-39 1:43:30
Svein Malde M-50-54 1:43:31
Leif-Åge Solli Team Mollier M-40-44 1:43:32
Elisabeth R. Skjæveland K-45-49 1:43:32
Aleksander Joa Haga UiB M-20-39 1:43:49
Ingve Horgen M-20-39 1:43:51
Trond Johannesen Seabrokers M-20-39 1:43:52
Njård Lone M-45-49 1:43:59
Kjell Henning Kjellevold Glatrimmen M-60-64 1:44:03
Alex Brun Sandnes Kommune M-20-39 1:44:04
Morten Svela Sand M-20-39 1:44:08
Svein Kjetil Larsen RPIL M-40-44 1:44:11
Leidulf Nilsen M-50-54 1:44:15
Atle Ørn Hardarson Ergogroup BIL M-20-39 1:44:20
Regine Benz GTI – Statens Vegvesen K-40-44 1:44:23
Hanne Hodnesdal Hafrsfjord sykkelklubb K-40-44 1:44:24
Solveig Gysland Saeby Sravanger Triathlon Klubb K-45-49 1:44:29
Olaf Døble Eni Norge M-50-54 1:44:33
Geir Nilsen Statoil BIL M-40-44 1:44:39
Ketil Kiil Halvorsen M-40-44 1:44:51
Bernt Erland Stavanger Sykleklubb M-40-44 1:44:53
Signe Emilsen GTI K-40-44 1:45:00
Tommy Solås Team Mollier M-20-39 1:45:02
Ørjan Finnseth Talisman Energy M-20-39 1:45:04
Unni K. Ulland K-40-44 1:45:06
Rune Log M-20-39 1:45:07
Trond Ivar Vestre M-45-49 1:45:24
Odd Kjetil Stræte M-20-39 1:45:27
Trond Evensen Statoil BIL M-20-39 1:45:38
Arild Vervik Tieto M-45-49 1:45:39
Kristin Bjelland K-20-39 1:45:44
Kjell Bjelland M-65-69 1:45:45
Tore Wilberg M-20-39 1:45:45
Tone Hammer K-45-49 1:45:47
Anna Ersland HSI K-45-49 1:45:49
Andrew Freear Centrica Aktiv M-20-39 1:45:58
Beate Jorananger M-20-39 1:46:04
Elisabeth Gismervik Statoil BIL K-45-49 1:46:17
Ragnvald Soldal Statoil M-20-39 1:46:18
Siri Kindem Statoil BIL K-40-44 1:46:18
Ina Stråtveit K-20-39 1:46:42
Judith Solland Eni Norge K-20-39 1:46:56
Eirik W Henningsen M-40-44 1:47:18
Geir Molberg M-20-39 1:47:24
Bjørn Barstad M-20-39 1:47:25
Sven Undheim Undheim IL M-20-39 1:47:28
Siri Fossan Petersen M-20-39 1:47:31
Tormod Østhus M-16-17 1:47:38
Roald Ravndal M-45-49 1:47:39
Geir Rygg M-50-54 1:47:47
Bård-Ove Pedersen HTH M-45-49 1:47:48
Kjetil Isaksen M-20-39 1:47:49
Edvin Lindanger M-60-64 1:48:15
Terje Galta M-20-39 1:48:19
Dag Herman Abeland Ergogroup BIL M-50-54 1:48:26
Øyvind Olseth Nærbø IL M-20-39 1:48:26
Petra de Jong Njaa K-20-39 1:48:29
Gaute Fjell Urdahl M-20-39 1:48:30
Jon Nysæther M-40-44 1:48:45
Geir Østerhus M-20-39 1:48:47
Ingjald Egeland M-60-64 1:48:48
Ole Mossige GTI M-50-54 1:48:50
Tim McMahon M-45-49 1:48:56
John Sigurd Tolo Laerdal Medical BIL M-20-39 1:49:07
Jørgen Sørdal M-20-39 1:49:22
Runar Ugland RPIL M-20-39 1:49:29
Jørgen Narvestad Anda M-14-15 1:49:33
Gisle Hamre Enge Rogaland Politiidrettslag M-20-39 1:49:45
Finn Gjesdal M-20-39 1:49:46
Knut Ersland HSI M-45-49 1:49:48
Siv Bråten Hauge K-40-44 1:49:49
Henning Furu Verstegen Vaulen IL M-20-39 1:49:52
Harald Justnes M-45-49 1:49:55
Tom Rune Dysjaland M-40-44 1:50:00
Knut Selmer-Anderssen M-40-44 1:50:07
Oddvar Meisland M-40-44 1:50:13
Joachim Sivertsen Ergogroup BIL M-20-39 1:50:19
Jan Egeland Glatrimmen M-40-44 1:50:20
Kine Sletengen K-20-39 1:50:23
Beate Norheim K-20-39 1:50:26
Morten Karlsen Gjesdal M-40-44 1:50:29
Andreas Bjelland Eriksen M-20-39 1:50:37
Ståle Bakke M-60-64 1:50:42
Jonny Magne Indrebø M-45-49 1:50:50
Ørjan Fiskaa M-20-39 1:50:51
Stian Sande M-20-39 1:50:58
Jone Dirdal M-45-49 1:51:00
Per Knudsen Centrica Aktiv M-45-49 1:51:01
Camilla Bjørheim Stavanger Aftenblad K-20-39 1:51:03
Egil Østbø Ergogroup BIL M-20-39 1:51:09
Jarle Haga Talisman Energy M-50-54 1:51:11
Geir Harald Movold Sandnes M-45-49 1:51:18
Ernst Olsen Stavanger Kommune M-45-49 1:51:30
Eirik Tveit M-20-39 1:51:32
Einar Kvassheim M-45-49 1:51:37
John Harald Lædre Dolphin Sportsklubb M-55-59 1:51:38
Margun Eik K-20-39 1:51:39
Alan Howarth GE Money Bank M-50-54 1:51:41
Ken Milne Hinna Fysioterapi M-20-39 1:51:49
Steinar Modalslid-Meling Centrica Aktiv M-40-44 1:51:51
Jakob Aardal Undheim IL M-20-39 1:52:01
Eirik Larsson M-45-49 1:52:04
Arild Stave Ergogroup BIL M-20-39 1:52:16
Arild Selliken M-40-44 1:52:21
Eli Bøhnsdalen Shell BIL K-40-44 1:52:22
Ruben Ravnå Simek BIL M-45-49 1:52:24
Olaf Ellefsen Stavanger Triathlon Klubb M-65-69 1:52:28
Jan Risan Petrol BIL M-45-49 1:52:30
Håkon Ersland HSI M-45-49 1:52:34
Kjartan Hoem M-50-54 1:52:40
Marcus Gurgen Sørlandet Sykehus M-45-49 1:52:43
Ingrid Drange Centrica Aktiv K-20-39 1:52:55
Olav Stredet Stavanger Kommune M-55-59 1:52:57
Paul Oyuga Centrica Aktiv M-20-39 1:52:59
Eldar Bjørge Statoil BIL M-50-54 1:53:00
Helene Selvåg K-40-44 1:53:01
Oddbjørn Lima M-45-49 1:53:02
Tore Sikveland Orstad IL M-40-44 1:53:06
Milfrid Melberg GTI M-20-39 1:53:08
Merete Reianes Stavanger Kommune K-50-54 1:53:13
Marianne Meinich-Bache K-40-44 1:53:17
Elin Ivarjord Statoil BIL K-40-44 1:53:19
Nina Ringøen Centrica Aktiv K-20-39 1:53:20
Victor Aarre Schlumberger Info. Solut. M-40-44 1:53:22
Henrik Røsvik M-40-44 1:53:22
Espen B. Risanger M-20-39 1:53:25
Lisa Blackley K-40-44 1:53:26
Asbjørn Markhus Fjæra og Rullestad idr.lag M-20-39 1:53:41
Knut Skjørestad Fabricom BIL M-40-44 1:53:50
Stig Gyland Stall Granliå M-40-44 1:53:55
Audun Rørvig Forsvarsbygg M-40-44 1:53:56
Tage Djupvik Lofotkametatene M-45-49 1:54:04
Ingrid Marie Larsen Bouvet K-20-39 1:54:10
Magnus Aanderaa M-20-39 1:54:11
Arvid Berge M-20-39 1:54:22
Arild Lothe M-45-49 1:54:32
Anbjørn Høivik M-40-44 1:54:34
Marianne Bakke-Andersen SR-Bank K-20-39 1:54:40
Hans Gunnar Frøystad Accenture BIL M-20-39 1:54:53
Christine Gilje K-45-49 1:54:58
Randi Roalkvam Friskis & Svettis K-45-49 1:55:04
Anne Berit Mæland Bremnes Idrettslag K-50-54 1:55:05
Jakob Tvedt Jensen M-14-15 1:55:06
Johan-Arnt Sivertsen Jels&Erfjord Skyttarlag M-60-64 1:55:18
Jane Tvedt Jensen Glatrimmen K-45-49 1:55:26
Katrin Schluter K-20-39 1:55:32
Sturle Tvedten M-20-39 1:55:51
Olav Gjesdal GE Money Bank M-20-39 1:55:52
Shona Grant K-45-49 1:55:52
Geir Eikeskog Tieto BIL M-40-44 1:55:54
Bjørn Lende Sandnes M-45-49 1:55:55
Finn Johansen Aker Geo M-55-59 1:55:59
Per Olav Marthinsen Bouvet M-20-39 1:56:05
Helge Prestrud Astad Astad IL M-20-39 1:56:12
Kjell Enok Grude Apply Sørco M-55-59 1:56:13
Bjarte Skulstad BP M-50-54 1:56:16
Bulle Bech M-40-44 1:56:20
Ivar Djupvik Lofotkameratene M-40-44 1:56:40
Lars Bringaker TOTAL B.I.L. M-20-39 1:56:54
Øystein Schjølberg M-20-39 1:57:08
Torbjørn Sæther M-40-44 1:57:09
Håvard Lein M-20-39 1:57:13
Ivar Byrkjedal M-20-39 1:57:21
Egil Knutsen Sandnes Kommune M-20-39 1:57:22
Trond Jordanger M-20-39 1:57:25
Mette N Paulsen M-20-39 1:57:36
Silje Obrestad Aase K-20-39 1:57:45
Christian Øie M-20-39 1:57:49
Per Kristian Eiane Seawell M-45-49 1:57:52
Jan Holm M-40-44 1:57:55
Jens Otto Skåra Hansen Stabenfeldt M-45-49 1:58:01
Thorleif Skov Top Star M-20-39 1:58:05
Øystein Joranger M-45-49 1:58:10
Gunnar Mån Østebø PetrOl M-45-49 1:58:20
Marton Dibernes Bryne CK M-45-49 1:58:27
Cato Molthe UIS M-55-59 1:58:29
Knut Arvid Fisketjøn M-40-44 1:58:31
Hege Molberg M-20-39 1:58:32
Noralf Steinsland Statoil M-40-44 1:58:35
John Falck-Jørgensen M-20-39 1:58:48
Geir L. Nord-Varhaug M-20-39 1:58:59
Lars Johan Fjell Logtek M-50-54 1:59:00
Liv Birkeland GE Money Bank K-40-44 1:59:07
Kristoffer Bru M-16-17 1:59:11
Klara Espeland Møllehagen skolesenter K-20-39 1:59:15
John Nessa Fister M-60-64 1:59:24
Petter Aalvik M-40-44 1:59:31
Cathrine Midbøe Thorsheim K-20-39 1:59:34
Kent Svensson Statoil BIL M-55-59 2:00:04
Carlo Cafaro Triathlon Klubb, Stavanger M-50-54 2:00:11
Dougal Grant M-20-39 2:00:12
Pål Arne Kvia Bouvet M-20-39 2:00:24
Stig Harald Thunheim Bryne M-20-39 2:00:26
Birte Næsheim Glatrimmen K-55-59 2:00:27
Linn Camilla Moksnes K-20-39 2:00:29
Jan Saeby M-50-54 2:00:31
Øyvind Malmin Sandnes Asfalt A/S M-20-39 2:00:34
Tone Tjørstad M-20-39 2:00:54
Steffen Pettersen M-20-39 2:00:57
Elisabeth M. Kolstø M-20-39 2:01:01
Henrik Jelsa Bouvet M-20-39 2:01:26
Knut Vestrheim M-40-44 2:01:27
Andrew Rutherford M-20-39 2:01:37
John Jacobsen M-45-49 2:01:46
Eva Støkken Statoil BIL K-45-49 2:01:48
Christian Buch Hansen Tordenskiolds disipler M-20-39 2:02:45
Arne Sandnes Sandes IL M-40-44 2:02:51
Finn Brodersen M-50-54 2:02:57
Rune Mogensem M-50-54 2:03:05
Frode Midttun Korsport M-45-49 2:03:16
Mona Winge K-20-39 2:03:18
Rolf Arild Tveit M-45-49 2:03:24
Richard Loughman M-50-54 2:03:25
Atle Sigmundsen M-20-39 2:03:31
Britt-Hege Nicolaysen Kampen Husmorlag K-20-39 2:03:35
Katrine Hallenstvedt Lid K-20-39 2:03:48
Edin Lubovac M-20-39 2:04:01
Øistein Lende Skanska M-40-44 2:04:08
Hilde Warhaug M-20-39 2:04:09
Aud Hølland Riise K-40-44 2:04:21
Bernt Berntsen Nærbø sk M-20-39 2:04:30
Ragnhild Thorsen M-20-39 2:04:31
Eilert Andersen Statoil M-55-59 2:04:32
Marita Aksnes K-20-39 2:04:42
Janne Eide Roalkvam Advokatfirmaet Haver & Co K-20-39 2:04:49
Geir H Tunge Hafrsfjord SK M-20-39 2:05:05
Per Åge Merkesdal M-20-39 2:05:07
Eva Rasmussen M-20-39 2:05:07
Kjersti S. Christ Eni Norge K-20-39 2:05:20
Morten Alver Centrica Aktiv M-20-39 2:05:33
Ernst Kloster M-20-39 2:06:15
Odd Christian Hauge M-45-49 2:06:31
Ann Iren Undheim Ergogroup BIL K-20-39 2:06:51
Kirsten Ree Jensen Erikson Glatrimmen K-55-59 2:06:57
Siri Bakke Salgado K-20-39 2:07:10
Hanne Tjørhom K-20-39 2:07:22
Roy Løvland M-45-49 2:07:24
Ingeborg Winge Fjæra og Rullestad idr.lag K-20-39 2:07:25
Torill Anderson K-40-44 2:07:42
Svein Ove Andersen M-20-39 2:07:52
Wenke Søvik K-20-39 2:07:53
Siri Nesbø Centrica Aktiv K-20-39 2:08:29
Tore Prestrud Astad Astad IL M-20-39 2:08:57
Robert Watts M-20-39 2:09:16
John Fredrik Aarøe M-20-39 2:09:20
Jan Ove Henriksen M-40-44 2:09:46
Britt Heskestad Eni Norge K-45-49 2:09:53
Margrethe Frette Kyvik K-40-44 2:10:03
David Loughman Shell M-50-54 2:10:22
Tove Idsøe GE Money Bank K-45-49 2:10:30
Tone-Lise Holst StatoilHydro BiL K-20-39 2:10:36
Jørund Hopland M-55-59 2:10:50
Eli Myklebust K-40-44 2:10:55
Tor B. Tangvald Eni Norge M-50-54 2:11:02
Tina Korsand Ukjent 2:11:36
Elin Grønning K-40-44 2:11:57
Egil Vestbø M-45-49 2:12:29
Nina Hjertvikreim NHH M-20-39 2:12:40
Ronny Boge Manchester United M-40-44 2:12:50
Tarjei Gleditsch Treen M-20-39 2:12:54
Trond Kallevåg M-20-39 2:13:28
Ivar Hellesnes M-20-39 2:13:29
Arild Bru M-40-44 2:13:30
Terje Byrkjedal Aibel M-20-39 2:14:22
Tore Thomassen Centrica Aktiv M-40-44 2:14:42
Johan Frederik Hald SR-Bank M-20-39 2:14:48
Gro Kyllingstad Centrica Aktiv K-45-49 2:15:49
Harald Berentsen M-18-19 2:15:57
Agnete Lagergren Knudsen M-20-39 2:16:47
Karen N. Øverland M-20-39 2:17:08
Kristin Mykkanen K-20-39 2:17:12
Sigrid Diesen M-20-39 2:17:37
Cathy Huang M-20-39 2:17:57
Gaute Beckett Holmslet M-20-39 2:18:03
Øystein Bru M-20-39 2:18:12
Trygve Ottesen M-20-39 2:18:13
Marie M Helgen IMI K-20-39 2:18:15
Eli Mundheim K-40-44 2:18:16
Marie Holmström Team Balboa K-20-39 2:18:19
Hanna Petersson Team Balboa K-20-39 2:19:01
Dagrunn Jørstad M-20-39 2:19:04
Viola Wenaas Myrann K-20-39 2:19:22
Jens Otto Hatlevold Bouvet M-20-39 2:19:47
Gaute Garsjø M-20-39 2:19:54
Edle Norheim M-20-39 2:21:19
Lene Brekka Bouvet K-20-39 2:21:41
Monica Lilleland K-20-39 2:22:15
Joakim Jiri Haaland M-20-39 2:22:53
Christian Tønnessen M-20-39 2:22:55
Kate Elin Wilhelmsen Sandnes Ukjent 2:23:29
Pål Robert Falch M-20-39 2:23:30
Linn Falch Ergogroup BIL K-20-39 2:28:40
Alf Morten Tveiten M-20-39 2:28:52
Aksel Todal Centrica Aktiv M-40-44 2:32:09
Anita Egeli K-40-44 2:33:07
Kenny Kristiansen GE Money Bank M-20-39 2:36:39
Trude Frøysnes Lekekassa Bhg. M-20-39 2:37:11
Brita Fjell Urdahl K-20-39 2:38:02

GTI Stafett 1:21:07
Company Fitness Stafett 1:30:42
Golaget Sandvik Golaget Sandvik I Stafett 1:34:17
Kånetrimmens Mixlag Stafett 1:42:51
Bryne FIK Stafett 1:49:05